Karrier

Pénzügyi asszisztens

Budapesti központunkba, azonnali munkakezdéssel, pénzügyi asszisztens munkatársat keresünk.

Feladatok
  • Számlák, szerződések iktatása, adatrögzítése
  • Bejövő számlák ellenőrzése
  • Folyószámlák (vevő, szállító) egyeztetése
  • Kimenő számlázás előkészítése
  • Havi és évvégi pénzügyi zárásban való részvétel
  • Különböző kimutatások elkészítése
  • Házi pénztár kezelése
  • Pénzügyi utalások előkészítése
Elvárások
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 1-3 éves releváns szakmai gyakorlat
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Terhelhetőség
  • Precizitás
  • Megbízhatóság
  • Lojális, önálló munkavégzés
Előnyők
  • Önálló munkavégzés
  • IV. kerületi, III. kerületi, dunakeszi lakóhely
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Apolló program ismerete
Amit kínálunk
  • Egy műszakos munkarend
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • 8 órás, bejelentett állás
  • Versenyképes fizetés
  • További fejlődési lehetőség
  • Stabil anyagi háttérrel rendelkező munkáltató
Kezdésazonnal
Munkaidőteljes
Munkavégzés helyeBudapest, IV. kerület
Szakmai tapasztalat1-3 év
Nyelvtudásnem szükséges
Végzettségpénzügyi/számviteli ügyintéző
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a(z) [email protected] e-mail címre.
Karbantartó / Gondnok

Irodaépületek, raktárak üzemeltetésével kapcsolatosan gondnoki/karbantartói állásra, jogosítvánnyal rendelkező munkatársat keresünk Budapest, IV. kerületi munkahelyre. 8 órás bejelentett állás, azonnali munkakezdés.

Feladatok
  • A bérlőknek kiadott irodaházban és csarnokban karbantartási munkák ellátása
  • Az épület gépészeti és egyéb berendezéseinek, ezközeinek működésének napi ellenőrzése
  • Épületen belüli kisebb javítási és szakipari munkálatok elvégzése
  • Fűnyírás
  • Levélszedés
  • Levélfeladás
  • Anyagbeszerzés
Elvárások
  • Min. 1 év hasonló munkakörben, vagy építőiparban szerzett tapasztalat, gyakorlat
  • Középfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély
Előnyők
  • Villanyszerelő, gépész végzettség vagy tapasztalat
  • Kőműves, építőipari tapasztalat
  • Kertész végzettség, tapasztalat
  • Targonca vezetési gyakorlat
Munkaidő8 óra
Szakmai tapasztalatMin. 1 év hasonló munkakörben, vagy építőiparban szerzett tapasztalat